• Projekty a granty, do ktorých sa zapájame:

• Projekt Orange - podpora vzdelávania: v septembri 2012 bola podaná žiadosť o grant na prestavbu nevyužitého priestoru pri telocvični na prestavbu a plánovanie posilňovne pre žiakov.

Projekt nebol podporený.

8. - 12.10. Deň nezábudiek ako podpora Ligy za duševné zdravie. Žiaci zo ŽŠR vyzbierali 104,55€ na pomoc ľuďom s duševnými chorobami. Koordinátori zbierky sa dňa 14.3.2013 zúčastnili aj koncertu LDZ, ktorý moderovali a zúčastnili sa viaceré známe osobnosti.

Link k videu parlamenťákov: https://www.dropbox.com/lightbox/home/LDZ

Nadácia ČSOB v zamestnaneckom grantovom programe: v októbri 2012 bola podaná žiadosť o grant na prestavbu nevyužitého priestoru pri telocvični na prestavbu a plánovanie posilňovne pre žiakov.

Projekt nebol podporený.

Revia - Malokarpatská komunitná nedácia: vo februári 2013 bola podaná žiadosť o grant na prestavbu priestoru pred školou organizovanú Žiackou školskou radou.

Projekt nebol podporený.

Ekopolis - Pohoda za mestom: vo februári 2013 bola podaná žiadosť o grant na prestavbu priestoru pred školou organizovanú Žiackou školskou radou.

Projekt nebol podporený z dôvodu neúčasti projektu v 1. kole v januári.

Deň narcisov 15.4.2013