• Aktualitky

Opekačka

sa presúva na 20.6 kedy si pôjdeme s deťmi opekať nad Peknú cestu.

S deťmi strávime príjemné dopoludnie spojené so súťažením, opekaním špekačkov a hrami.

Prosíme rodičov, ktorý môžu zabezpečiť odvoz, aby to oznámili triednej učiteľke.

Odchod z MŠ o 8 20.hod.

Prosíme deťom nedávajte ruksaky, pitie ani hračky. Všetko zabezpečí MŠ (nezabudnite dať deťom pevnú nepremokavú obuv, šiltovky)

Záhradná party ku Dňu otcov

Dňa 16.6. 2014 od 15.00 hod. sa v MŠ na našom školskom dvore uskutoční záhradná party ku Dňu otcov, kde budú deti so svojimi rodičmi súťažiť v rôznych disciplínach. /skákanie vo vreci, vozenie sa vo fúriku, zdolávanie prekážok atď./ Strávime spolu príjemné chvíle a užijeme si spolu veľa zábavy, deti si zaskáču na skákajúcom hrade a povozia sa na poníkoch.

Prosíme rodičov, aby priniesli občerstvenie pre detičky ráno pri príchode s deťmi do MŠ z dôvodu prípravy.

Tešíme sa na Vás.

Oznam o prerušení prevádzky počas letných prázdnin

V letných mesiacoch bude prevádzka v materskej škole prerušená od 28.07.do 28.08.2014.