• POĎAKOVANIE

• Milí  priatelia,

ani sme sa nenazdali a je tu koniec ďalšieho školského roka. Za celý tím zamestnancov ZŠ s MŠ Jána Amosa Komenského na Hubeného 25 v Bratislave by sme sa Vám všetkým chceli poďakovať, že sme aj v školskom  roku 2023/2024 kráčali spoločnou cestou spolupráce, podpory a priateľstva. Je pre nás veľkou cťou, že dôverujete našim kolegom a ich metódam práce. Bez rodičov a priateľov školy by sa naša vzdelávacia inštitúcia nemohla rozvíjať takým rezkým tempom. Vy všetci ste spolutvorcami našich vízií a veľmi si to vážime.

Obrovská vďaka za Vašu každodennú spoluprácu a slová uznania!

Prajeme Vám, aby ste prežili pokojné slnečné leto a načerpali mnoho energie.

Tešíme sa na stretnutie v školskom roku 2024/2025.

• Posledný deň v škole

• V piatok 28.6.2024 končíme všetci o 10:40 h.

Prevádzka ŠKD končí o 11:30.

Školská jedáleň nevarí.

Ďakujeme, že ste to s nami vydržali:)

Užívajte voľné letné dni!

• Pomocná ruka pre Tomáška

• Milí prispievatelia,

dovoľte, aby sme sa veľmi pekne poďakovali všetkým z vás, ktorí sa zapojili do našej poslednej výzvy Pomocná ruka pre Tomáška. Či už ste sa zapojili do finančnej zbierky v škole, online, alebo ste využili májovú výzvu na rozhovor o dôležitosti pomoci druhým, či ťažkých životných situáciách, ktoré zvládneme len vtedy, keď nám niekto dá pomocnú ruku. Možno váš rozhovor bol o ľuďoch s handicapom, ktorí nám svojou pevnou vôľou žiť svoj každodenný život ukazujú, že sa nemáme vzdávať aj keď to pre nás niekedy nebude jednoduché... S dôverou v spoločnú silu komunity, v ktorej žijeme a vychovávame deti sa nám podarilo na Tomáškov účet, ktorý mal zriadený na portály Ľudia ľuďom vyzbierať veľmi peknú čiastku (po zrátaní označených príspevkov) a to 620 eur. Tešíme sa, že spoločne vedieme deti k vnímavosti voči svojmu okoliu a tak neostávame ľahostajní k potrebám iných...

ĎAKUJEME.

• TA ZRPŠ - v stredu 5.6.2024

• Milí rodičia, pozývame Vás na  posledné spoločné stretnutia zákonných zástupcov našich amosákov = TA ZRPŠ, ktoré sa uskutočnia v stredu 5.6.2024

1. stupeň  od 17:00 hod.

2  stupeň  od 17:30 hod.

Triedne pani učiteľky, triedni učitelia, pani vychovávateľky i pani asistentky sa tešia na milé stretnutia.