• Zážitkové učenie v I. A

• 02.07.2013 19:47
        • V piatok 14.6. sa z prváckych tried ozývali zvláštne zvuky. To medzi deti prišiel poľovník, otecko jedného z nich a priniesol celú hŕbu poľovníckych pomôcok a trofejí.
        • Zážitkové učenie v praxi

V piatok 14.6. sa z prváckych tried ozývali zvláštne zvuky. To medzi deti prišiel poľovník, otecko jedného z nich a priniesol celú hŕbu poľovníckych pomôcok a trofejí. Veľmi pútavo, aj cez obrazovku, priblížil deťom túto záľubu , spojenú tiež s ochranou zvierat a prírody. Žiaci si mohli vyskúšať rôzne pomôcky, vábničky, prezrieť oblečenie, ďalekohľady, preparovaného jazveca a muflona. Tiež počúvať a poznávať zvuky obyvateľov v našich lesoch.
          Krásny príklad spolupráce školy s rodičmi.
          Ďakujeme pán Žofaj                                                          Vaši prváci