• Ha Hubenke sme zriadili kútik živej prírody = BOTANICKÚ ZÁHRADU

• 01.12.2013 23:33
        • V ZŠ s MŠ J. A. Komenského na Hubeného 25 sme zriadili Kútik živej prírody – našu BOTANICKÚ záhradu. Škola získala financie na projekt z MŠVVaŠ SR a zo Združenia Veselá škola.
        • Ha Hubenke sme zriadili kútik živej prírody = BOTANICKÚ ZÁHRADU

V ZŠ s MŠ J. A. Komenského na Hubeného 25 sme zriadili Kútik živej prírody – našu BOTANICKÚ záhradu. Škola získala financie na projekt z MŠVVaŠ SR a zo Združenia Veselá škola. Naším zámerom je využívať nový priestor ako špeciálnu učebňu na vyučovanie biológie a prírodovedy. Popri učení v ňom majú deti vytvorený priestor na sadenie, ošetrovanie, zavlažovanie, hru a samozrejme bude slúžiť aj ako relaxačný kútik pre deti z ŠKD a materskej školy. Opäť sa potvrdilo, že Hubenka je naozaj ZELENÁ ŠKOLA s kvalitným environmentálnym program.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o vypracovanie a realizáciu projektu, predovšetkým našej mamičke, floristke pani Alžbete Alexandrovej, ktorá nám s jeho napísaním a hlavne s jeho realizáciou veľmi pomohla.

Mgr. Tatiana Kizivatová