• Školský vianočný florbalový turnaj - december 2010 od Dominiky Vaškovej zo VII.A

• 18.07.2012 21:55
        • Druhý decembrový týždeň bol pre našu školu na Hubeného 25 v Bratislave  veľmi výnimočný.
        •

Druhý decembrový týždeň bol pre našu školu na Hubeného 25 v Bratislave  veľmi výnimočný. Na našej škole sa konal ďalší florbalový turnaj. Začal v stredu 15. 12. zápasmi chlapcov a v piatok 17.12.  sa pokračovalo v zápolení dievčat.

Atmosféra bola počas oboch dní napätá. Každá trieda fandila svojmu triednemu družstvu. Turnaje trvali pomerne dlho. Začalo sa  počas prvej vyučovacej hodiny  a končilo sa s koncom vyučovania.  Na našich florbalistov sa chodila  pozerať priebežne celá škola, aj učitelia, ako im to ide dobre.

Zatiaľ, čo súťažiaci  športovo zápasili s hokejkami a loptičkou, my nesúťažiaci sme si precvičili hlasivky. Turnaje dali zabrať našim hlasivkám, to mi verte. Hoci ocenení boli tí s najväčším počtom gólov, víťazmi boli  všetci zúčastnení.

Po skončení oboch turnajov odchádzali súťažiaci unavení, ale s úsmevom na tvári.

Dominika Vašková, VII.A