• Vianočný scenár

• 07.12.2015 22:08
        • Daniel:

Raz za rok sa naše mesto zmení.
          To je vždy, keď pocítime, že na svete nie sme sami.
          Vždy raz za rok u nás živica vonia.
          Premení nás na celkom iných:
          nepoznaných, krajších, lepších.
          Raz za rok v nás zrazu zvonce zvonia,
          To je vždy, keď pocítime, že na svete nie sme sami.

• Adam: Vstupom do vianočnej špirály sme začali vianočný čas v našej škole. Pri svetle sviečok sme mohli reflektovať toto obdobie.

Daniel: Čakajú nás 3 týždne do Vianoc, bohaté na zážitky a bohaté na udalosti v našej škole.

Adam: Určite už v triedach plánujete, čo vyrobíte na vašich dielňach na vianočné trhy. Tie sa uskutočnia 9. decembra medzi treťou a piatou hodinou popoludní. Pri tejto príležitosti sa bude predávať aj exkluzívne číslo nášho školského časopisu.

Daniel: Novinkou bude, že stánky tento rok nebudú len v jedálni, ale aj na prvom a druhom poschodí. Na chodbách budú umiestnené keteringové stoly pre tých z Vás, ktorí si kúpia občerstvenie.

Adam: Piateho decembra o 14.30 pred Nemeckým kultúrnym domom sa uskutoční  vianočné pásmo žiakov našej školy a škôlky, na ktoré vás tiež srdečne pozývame.

Daniel: Vianočné prázdniny nám začnú 23. decembra a do školy sa vrátime až 11. januára 2016. V piatok 8.1. 2016 máme riaditeľské voľno. A nezabudnite...

Adam: Už túto sobotu chodí Mikuláš.

Spolu: lúčia sa s vami Adam a Daniel z 3.C