• Pán učiteľ, Mgr. Peter Mäsiar, bol celoslovenským finalistom ankety Zlatý Amos 2017/ 2018

• 16.05.2018 19:54
        • V nedeľu, 13.mája 2018 sa v DK Zrkadlový háj, konalo celoslovenské finále ankety o najobľúbenejšieho učiteľa, Zlatý Amos a náš učiteľ, Mgr. Peter Mäsiar bol jeho súčasťou a jedným z najhorúcejších kandidátov na víťazstvo!
        • Našu školu výborne reprezentoval. Spolu so svojím tímom (Henrich Mäsiar, Anna Oleárová, Michaela Rýznarová, Elias Timek a Nela Verchovodková) sa popasovali so zadaním súťažnej úlohy učiť biológiu formou cestopisu a predviedli skvelý divadelný výkon o ceste kyslíka ľudským telom.

Okrem účasti Mgr. Petra Mäsiara v celoslovenskom finále získali žiaci IV.D aj ocenenie za Najlepší príbeh o učiteľovi. V kuloároch získal pán učiteľ aj uznanie minuloročného víťaza ankety.

Pánovi učiteľovi Petrovi Mäsiarovi srdečne blahoželáme, rovnako aj jeho šikovným žiakom.

Ďakujeme aj všetkým tým, ktorí ho svojou účasťou na nahrávaní programu prišli povzbudiť!

Anna Oleárová, rodič