• VÝSTAVA  „ PLODY JESENE“

• 04.06.2019 22:26
        • Naša škola organizovala tak ako každý rok výstavu z jesenných plodov.
        • Školský klub detí umiestnil výstavu  z jesenných plodov do drevenej letnej učebne, ktorá sa nachádza pri vstupe do ŠKD. Jeseň býva bohatá a prináša pestrofarebnú úrodu.  Pani učiteľky a vychovávateľky vyrezávali s deťmi tekvice, tekvice aj maľovali, vyrábali šarkanov, viazali kytice z listov a vyrábali postavičky z gaštanov. Vyrezané tekvice a zhotovené dekorácie prinášali deti aj z domu, kde im pomáhali ich rodičia a starí rodičia. Naša jesenná prírodná výzdoba bola veľmi pekná a pestrofarebná. Chcem sa poďakovať za spoluprácu  všetkým učiteľkám, vychovávateľkám, rodičom, starým rodičom a všetkým, ktorý sa podieľali na vytvorení prekrásnej jesennej výzdoby.

Silvia Štipaničová

vychovávateľka  ŠKD