• Jesenné popoludnie v školskej jedálni pri kreovaní tekvíc

• 23.10.2019 22:01
        • Stretli sme sa v školskej jedálni. Marek (náš nový vedúci:)) pripravil pre všetkých zúčastnených lahodnú polievku z tekvice Hokkaido a chutný čokoládový koláč, vlastne kakaový perník.
        • Tekvice vyrezávali, maľovali  a ozdobovali nielen rodičia, deti, ale dokonca prišli aj starí rodičia. Vyrezané strašidielka, zvieratká a iné mátohy boli veľmi pekné a nápadité. Niektoré ozdobené farebnými jesennými  listami, gaštanmi, šiškami, šípkami, ...

Školský klub detí umiestnil výstavu  vyrezaných tekvíc do pergoly v školskej záhrade, na chodníku do školy, v priestoroch budovy školy...

Ďakujeme za spoluprácu vedúcemu ZŠS, pani kuchárkam Irenke a Hedvige, všetkým pani učiteľkám, pani vychovávateľkám, všetkým zúčastneným deťom, rodičom, starým rodičom (tých nebolo veru málo – minimálne stovke sa neťažilo prísť a tráviť príjemné popoludnie) ako aj  všetkým, ktorí vytvorili skvelú atmosféru a pomáhali pri tvorbe prekrásnej jesennej výzdoby.