• Fandíme Slovanu

• 23.09.2012 17:18
        • Mladý slovanista
        • V piatok 21.9.2012 popoludní sa viac ako 80 detí našej školy zúčastnilo zápasu ŠK Slovan Bratislava a FC Nitra na bratislavských pasienkoch. Účasť na zápase bola súčasťou projektu s iniciatívou zameranou na zatraktívnenie možností aktívneho trávenia voľného času doma, na školách, ako aj priamo na štadióne.
          Projekt Mladý slovanista chce na báze dobrovoľnosti žiakom I. a II. stupňa základných škôl, hravou formou predstaviť futbal ako fenomén dnešnej doby a výborný spôsob trávenia voľného času. Nielen ako pasívnych prijímateľov, ale cieľavedome z nich vychovávať aktívnych športovcov a nadšených športových fanúšikov.
          Za pomoci partnerov boli pre deti vo funzóne pripravené rôznorodé aktivity vedené animátormi klubu. Bolo pripravené občerstvenie, futbalisti, ktorí deťom pred zápasom rozdávali podpisy, teplé deky, zabezpečená doprava na štadión a súťaže, kde vyhrali zaujímavé ceny.
          Myslíme si, že belasí tento zápas vyhrali aj vďaka nadšenému detskému povzbudzovaniu ;)
          PaedDr. Elena Bolfová