• Ako sme vyrezávali tekvice

• 18.11.2020 08:10
        • Jeseň býva pestrofarebná a prináša bohatú úrodu. Naša škola organizovala tak, ako každý rok, výstavu z jesenných plodov.
        • Školský klub detí umiestnil výstavu do drevenej letnej učebne, ktorá sa nachádza pri vstupe do ŠKD. Pani učiteľky a vychovávateľky vyrezávali s deťmi tekvice,  vyrábali postavičky z gaštanov, vyrábali šarkany, netopiere,  strašidlá, viazali kytice z listov. Vyrezané tekvice prinášali deti aj z domu, kde im pomáhali ich rodičia. Niektoré boli ozdobené aj šípkami a gaštanmi. Niektoré tekvičky si nechali deti v triede, niektoré vo vstupnej hale školy.

Veľké poďakovanie za spoluprácu všetkým učiteľkám, vychovávateľkám, rodičom a všetkým, ktorí sa podieľali na vytvorení prekrásnej jesennej výzdoby v našej škole.

Dana Osuská a Silvia Štipaničová

vychovávateľky  ŠKD