• Celoslovenská konferencia Microsoft pre školstvo - Vzdelávanie v 21. storočí

• 22.04.2013 21:26
        • 12.4.2013 v hoteli Salamander neďaleko obce Hodruše Hámre získala ZŠ s MŠ Jána Amosa Komenského ocenenie od spoločnosti Microsoft cenu Inovatívna škola 2013

Celoslovenská konferencia

Microsoft pre školstvo - Vzdelávanie v 21. storočí

12.4.2013 v hoteli Salamander neďaleko obce Hodruše Hámre získala ZŠ s MŠ Jána Amosa Komenského ocenenie od spoločnosti Microsoft cenu Inovatívna škola 2013 za zavádzanie  moderných technológii do vzdelávania. Škola pôsobí ako regionálne vzdelávacie centrum Asociácie Susan Kovalik, Vzdelávanie pre 21. storočie. Pedagógovia postupne a úspešne zavádzajú do výchovno-vzdelávacieho procesu metodiku vysoko efektívneho učenia – integrované tematické vyučovanie podľa S. Kovalikovej  a vytvárajú  prostredie podporujúce učenie žiakov v súvislostiach s možnosťou výberu. Na škole postupne prebieha riadený proces  zmeny.

Na celoslovenskej konferencii školu reprezentovali členky Ttímu pre rozvoj školy Mgr. Jana Katonová a Iveta Šrubařová, ktoré  prítomným odprezentovali proces zmeny v našej škole, ktorý prebieha pod odbornou garanciou lektorov a psychológa z Asociácie Susan Kovalikovej.

Ocenenie patrí všetkým nadšeným a skvelým zamestnancom školy, či sú to pedagogickí, odborní, či nepedagogickí pracovníci.

Mgr. Tatiana Kizivatová