• Moja ročníková práca

• 16.06.2013 13:11
        • Po vlaňajšom úspešnom nultom ročníku sa 7. júna 2013 uskutočnil ostrý 1. ročník projektu Moja  ročníková práca. Na prvom stupni postúpilo z triednych kôl po dvoch žiakoch z 1. a 2. ročníka a po troch žiakoch z 3. a 4. ročníka. Na druhom stupni sa do projektu prihlásilo 18 žiakov, ktorí boli následne rozdelení podľa zamerania práce do humanitnej alebo prírodovednej sekcie. Aj keď účasť na druhom stupni nebola taká vysoká ako v predchádzajúcom pilotnom ročníku, kvalita prác to v plnej miere vynahradila. Témy, ktoré si žiaci zvolili boli rôznorodé a mimoriadnym prínosom bol  aj samostatný prieskum v rámci mnohých z prezentovaných prác. Niektorí žiaci sa zúčastnili opakovane, no bolo aj mnoho nováčikov. Teší nás, že takmer všetci žiaci ostali v prezentačných miestnostiach, aby si vypočuli svojich spolužiakov, dozvedeli sa niečo nové a zaujímavé a možno sa niečo naučili, čo využijú možno už v ďalšom ročníku tohto sľubne sa začínajúceho projektu.
          RNDr. Pavla Ňuňuková
          Fotografie nájdete vo FOTOALBUME