Deň otvorených dverí na Hubenke

16.04.2023 20:11
        A tak sme to zavesili na web, facebook, aj instagram. Nech o tom nie len vtáky čvirikajú, ale nech to aj sociálne siete roztrúbia do sveta. Čo? No predsa to, že máme Deň otvorených dverí.

Rodina je základ

03.03.2023 17:44
        „Pani učiteľka, na Slovensko príde z Ameriky moja sestra aj so svojím mužom! A ide bratovi na svadbu. Do Dánska! Ale ja tam nejdem, musím byť doma. Chápete?“ nechá sa počuť jedna moja žiačka. V jej tvári však vidím radosť z toho, že sa rodina po dlhšej dobe opäť stretne. „Počuj, Pauli, a nespýtaš sa ich, či by nám neprišli na hodinu angličtiny?“ počujem zrazu seba.

Modelový mesiac ... alebo zopár príbehov o tom ako to naozaj funguje na našej škole.

13.11.2022 18:20
        Odchádzam z jednej z porád. Vonku svieti príjemné jesenné slnko. Teda, už len jeho zbytky, keďže porada sa natiahla a ja vchádzam domov takmer za šera. V hlave ma neustále prenasleduje jediná veta: „Robte len toľko koľko vládzete.“

Nová vizuálna identita školy

07.09.2022 17:55
        • Do nového školského roka vstupujeme v novom šate! S čerstvou vizuálnou identitou školy prichádza aj aktualizovaný dizajn našej stránky.