BENEFIČNÝ BUFET. AKO TO CELÉ DOPADLO?

12.04.2018 21:07

Opäť Ťa zdravia parlamenťáci. Naposledy sme písali o tom, ako sme spríjemnili dôchodcom aj sebe jedno dopoludnie, teraz prezradíme, ako dopadla akcia „ Benefičný bufet“.

Sme veľmi radi, že sa táto akcia uskutočnila aj tento rok. Síce sa nekonala 4. októbra, kedy je Svetový deň zvierat, podarilo sa nám ju nakoniec uskutočniť 1. februára.

Návšteva Domova dôchodcov na Podbrezovskej 28

07.03.2018 23:04

Od malička nás učia k tomu, aby sme si navzájom pomáhali. Učia nás rôznym hodnotám ľudskej spoločnosti, akí by sme mali byť, ako by sme sa mali správať. Teší nás, že žiaci zo Základnej škole J. A. Komenského to robia automaticky, majú nápady a chcú. Chcú pomáhať.

Z tréningu Žiackej školskej rady

07.03.2018 22:47

Stretnutie parlamenťákov sa začalo prvou vyučovacou hodinou počas ktorej, sme vyjadrili svoje pocity a očakávania od  stretnutia. Rozdelili sme sa do štyroch skupín podľa nálady. Náladu vyjadrovali obláčiky s rozličným počasím.

Benefičný bufet

04.02.2018 17:52
        V benefičnom bufetíku sme vyzbierali 121, 86 eur.
        Je možné
        nosiť do konca týždňa (05.02. - 09.02. 2018)  aj krmivo, vodítka a iné potreby pre zvieratká v útulku.
        Prinesene veci a peniaze z benefičného predaja budú odovzdané do útulku parlamenťákmi.