BRATISLAVA V BRNE

13.10.2016 22:21
        Dňa 3.októbra žiaci našej školy navštívili opäť po dlhom čase kamarátov z Brna.

Navštívili sme hasičskú stanicu

26.06.2016 16:19
        V máji a júni žiaci druhého ročníka navštívili Hasičskú stanicu na Hálkovej ulici, ktorá je zameraná na potápanie.

Bezpečne na bicykli

16.06.2016 23:03
        V súvislosti s narastajúcou populáciou v MČ Bratislava - Rača stúpa aj motorizovanosť jej občanov. Mnohí rodičia využívajú alternatívne dopravné prostriedky na cestu do školy, v čom ich podporujeme aj na Hubenke. V ZŠ s MŠ J. A. Komenského sme zriadili pre deti kolobežkáreň na odkladanie skateboardov, kolobežiek či iných bezmotorových prostriedkov slúžiacich na dopravu do školy. Okolo budovy sme umiestnili stojany pre bicykle.

Branno – športový deň žiakov

13.06.2016 22:20
        ​Na sekretariát ZŠ s MŠ J. A. Komenského na Hubeného ulici v Bratislave bola 12. mája pred 9 hodinou ráno telefonicky ohlásená uložená bomba. Našťastie išlo iba o námet branno-športového dňa, ktorý bol zorganizovaný na podnet riaditeľky školy Mgr. Tatiany Kizivatovej v spolupráci s Policajným zborom, Hasičským a záchranným zborom, Okresným úradom v Bratislave a Miestnym úradom Bratislava Rača.